Previous
Next
Previous
Next

Posypało u Was ? Pokażcie jak wyglądają dziś Wasze miejscowości

Jak zapowiadały wczorajsze prognozy pogody i ostrzeżenia wydane przez IMGW nad powiat dębicki w nocy dotarły intensywne opady śniegu i z każdą godziną śniegu jest coraz więcej, a sypać ma przez kolejne godziny. Już w chwili obecnej pokrywa śniegu ma po kilka kilkanaście centymetrów, a w niedzielę ma przekroczyć nawet 30 cm. Warunki na drogach są bardzo trudne. Wiele dróg może być nieprzejezdnych

Jak sytuacja wygląda u Was ? Jak warunki drogowe w Waszych miejscowościach ? Zapraszamy do komentowania i zamieszczania zdjęć na naszym profilu na FB.

Fot. pixabay

Fot. pixabay

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.