Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Autostrada A4. Nocny pożar samochodu osobowego -ZDJĘCIA

Do groźnego zdarzenia doszło na drodze serwisowej obok autostrady A4 w rejonie Starych Żukowic. Zapaleniu uległ Opel Insignia, który mimo interwencji strażaków uległ całkowitemu spaleniu.


Fot. OSP Zaczarnie

Strażacy powiadomienie o pożarze otrzymali około godziny 1.00 w nocy z wtorku na środę. Zgłoszenie informowało o pożarze samochodu marki Opel Insygnia na drodze serwisowej przy autostradzie A4. Początkowo pożar, który wybuchł w komorze silnika usiłował ugasić sam kierowca, ale nie dał rady.

Fot. OSP Zaczarnie

Wezwani na pomoc strażacy przybyli gdy pożar był już bardzo rozwinięty. Ogień doszczętnie zniszczył pojazd. W zdarzeniu, na szczęście nikt nie ucierpiał.

Fot. OSP Zaczarnie.

Źródło: Policja.pl. PSP Tarnów, OSP Zaczarnie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.