Previous
Next
Previous
Next

Finał WOŚP w Brzostku

Jak informuje Sztab WOŚP działający w Brzostku na godzinę 14:00 puszki wolontariuszy wypełniły się niemalże po brzegi i po podliczeniu trafiła do nich kwota 6.782,93 i 10 EUR.

„Wspaniała praca naszych ochotników i oczywiście anioła, który nad nimi czuwa – Pani Opiekun. Z dobrodziejami na ulicach Brzostku widzimy się znów od godziny 17:00” – informują na FB wolontariusze z Brzostku.
źródło: CKC w Brzostku

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.