Previous
Next
Previous
Next

Pożar stodoły

Wczoraj, 27 stycznia około godz. 12.00 doszło do pożaru budynku gospodarczego (stodoły) w miejscowości Dębowa. W akcji gaśniczej brały udział jednostki : PSP Dębica JRG 2, OSP Dębowa, OSP KSRG Jodłowa, OSP Dzwonowa.

Fot. OSP Dębowa /OSP Jodłowa

Fot. OSP Jodłowa

Fot. OSP Dębowa

Fot. OSP Jodłowa

Fot. OSP Dębowa

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.