Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Tragiczna śmierć na torach kolejowych. Całkowicie wstrzymano ruch pociągów

W rejonie mostu kolejowego na rzeką Białą w Tarnowie doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przebywającego na torach kolejowych. W wyniku wstrzymania ruchu kolejowego opóźnienia 3 pociągów pasażerskich sięgnęły ponad 6 godzin, a towarowych ponad 3 godziny.

Tuż po północy dyżurny tarnowskiej komendy został powiadomiony o wypadku na szlaku kolejowym w rejonie mostu kolejowego nad rzeką Biała w Tarnowie. Na miejsce skierowano policjantów z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód z uwagi na zatrzymaniu pociągu osobowego na stacji kolejowej Tarnów-Zachód. Z relacji przekazanej przez maszynistę wynikało, że tuż przed mostem kolejowym doszło do potrącenia mężczyzny, który jak się okazało poniósł śmierć na miejscu.

Na miejsce wypadku przyjechali policjanci grupy dochodzeniowo-śledczej z prokuratorem rejonowym z Tarnowa, którzy zbierali ślady z miejsca tragedii. Z uwagi na duży obszar prac, został całkowicie wstrzymany ruch pociągów na szlaku kolejowym ze wschodu na zachód i z zachodu na wschód. Przy mężczyźnie zostały odnalezione dokumenty, jednak do pełnego ustalenia jego tożsamości konieczne jest przeprowadzenia badań genetycznych.
W związku z zamknięciem szlaku kolejowego (obydwu torowisk) w nocy 26.01.2024 roku od godziny 0:10 do 4:10 trzy pociągi osobowe zanotowały opóźnienia, które sięgnęły czasu ponad 370 minut, a dwa pociągi towarowe zostały opóźnione 200 minut.
Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.