Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy na weekend wspomnień II. Pamiętacie takie miasto? Piękne, kolorowe

To ujęcie miasta mimo upływu blisko 50 lat nie zmieniło się zasadniczo. Kamienice podobne do dzisiejszych tylko szyldy sklepów pokazują, że to zdjęcia sprzed wielu lat. Słynna kawiarnia „Bajka” z „parasolkami” w całej okazałości na drugiej fotografii.

Co oznaczał skrót „WSS” pod napisem Dom Handlowy na budynku w którym mieściła się „Bajka” i co znajdowało się w ciągu budynków w kierunku ul. Rzeszowskiej ? I co to była Mlekowita ?

Zdjęcia z Archiwum „Mechanika” dzięki uprzejmości Pana Pawła MIłosza i dyrektor szkoły Pani Bożeny Zielińskiej. Retusz i koloryzacja staradebica.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.