Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Merino”, „Uszatek”, „Jubiler” zapraszamy na kolejny wieczór wspomnień, dziś o godzinie 19.00

Zapraszamy naszych Czytelników dziś o godzinę 19.00 do odwiedzin naszego portalu Ziemia Dębicka. Zabierzemy Państwa w sentmentalną podróż na dębicki Plac Zwycięstwa.

Kiedyś to miejsce tętniło życiem, wokół było pełno sklepów i miejsc których nazwy zostały w pamięci wielu mieszkańców miasta. Dziś wieczorem postaramy się przywrócić wspomnienia tamtych dni. Zapraszamy!
Ziemia Dębicka

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.