Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Aukcja dla Marka

Galeria Sztuki MOK w Dębicy zaprasza wszystkich artystów do przekazania prac na licytację charytatywną, która odbędzie się w 7 marca o godz. 18.00.

Drodzy,

Współczucie ma kolor, fakturę i ciężar – instynktownie szukane przez nas – podczas tworzenia. Tworząc dla kogoś – zyskujemy coś znacznie więcej, a efekt prześciga nasze oczekiwania. Kolory wibrują właściwym odcieniem, światło jaśnieje z odpowiednim natężeniem.

Chcielibyśmy Was prosić o wsparcie dla naszego kolegi – Marka. Choroba, z którą możemy wspólnie się mierzyć nie zakradła się przecież tylko do jednego życia – ale do naszego.

Galeria Sztuki MOK w Dębicy zaprasza wszystkich artystów do przekazania prac na licytację charytatywną, która odbędzie się w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy przy ulicy Akademickiej 8, 7 marca 2024 roku o godzinie 18.00.

Prace na aukcję prosimy dostarczyć do siedziby galerii do 5 marca.

Wasz czas i energia twórcza umożliwią pozyskanie środków, które wykorzystamy w walce z nowotworem. Już teraz dziękujemy za zjednoczenie się we wspólnych zmaganiach.

źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.