Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zagrali dla chorego Kacpra

Były występy taneczne, wokalne oraz Freestyler Football w czasie koncertu „Miłość dociera wszędzie”. Bohaterem tegorocznego wydarzenia charytatywnego był Kacper Pluta chory na adrenoleukodystrofią sprzężoną z chromosomem X.

Dom Kultury Mors wypełnił się po brzegi młodzieżą szkolną, która wzięła udział w koncercie charytatywnym „Miłość dociera wszędzie”. Przedsięwzięcie już po raz szósty zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 9 wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

W koncercie wzięli udział rodzice piętnastoletniego Kacpra, którzy nie kryli wzruszenia dziękując za inicjatywę i wsparcie leczenia ich syna.
Wydarzenie obfitowało w wiele ciekawych występów. Na scenie DK Mors wystąpili m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoła Tańca „FAME”, Szkoła Tańca i Ruchu „Soul Dance” oraz grupa „PrestoChango” z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Gwiazdą muzyczną koncertu był Miłosz Skierski, finalista programów: „Szansa na Sukces”, Eurowizja Junior 2021 i The Voice Kids. Publiczność żywo reagowała także na piłkarskie sztuczki Konrada Dybasia, Mistrza Świata i Mistrza Polski we Freestyler Football. Mistrz ochotników z publiczności uczył także trików z piłką. Był również pokaz sztuk walki Dreams MUAY THAI.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.