Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dawnej Dębicy czar !

Pamiętacie takie widoki Dębicy ? Kawiarnia „Bajka”, „Sokopijalnia”, Rynek bez „plomb”, kładka nad torami kolejowymi, dębickie „Błonia” jakieś 50 lat temu, charakterystyczne reklamy z lat ’70 XX. Kto pamięta ?

Restauracja „JUBILATKA” przy ul. Krakowskiej w Dębicy około 1967 roku

DYSKUSJA NA FB

Przeczytaj także : Sokopijalnia z czasów naszego dzieciństwa. Dawnej Dębicy czar ! – ziemiadebicka.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.