Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zagadka. Gdzie stoją lub stały te trzy domy ?

Trzy prezentowane domy wybudowane były w trzech różnych częściach Dębicy. Dwa z nich jeszcze istnieją, jeden przeszedł do historii i na jego miejscu stoi nowy dom. Pierwszy z prezentowanych na fotografii domów pochodzi z lat 30. XX wieku, drugi z roku 1910, natomiast trzeci również z lat 30. XX wieku. Kto wie gdzie znajdują lub znajdowały się te domy i którego z nich już nie ma ?
Zapraszamy do dyskusji na naszym profilu na FB.

2. Dom z 1910 roku w Dębicy/ koloryzacja i retusz ziemiadebicka.pl

3. Dom z lat 30. XX wieku w Dębicy/retusz i koloryzacja ziemiadebicka.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.