Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Grabiny. Tragiczna śmierć na torach

Dziś wieczorem w pobliżu stacji kolejowej w Grabinach doszło do tragicznego wypadku. W jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba, najprawdopodobniej mężczyzna. Ruch pociągów na trasie Dębica – Tarnów został wstrzymany.


Dzisiejszego wieczora w okolicach stacji PKP w miejscowości Grabiny (gmina Czarna) doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg. Pomimo reanimacji nie udało się uratować mu życia . Na miejscu są służby, trwają czynności prokuratorskie. Pociągi mają spore opóźnienia” – informuje profil FB Ratownictwo Powiatu Dębickiego.

W akcji wzięły udział: JRG 2 Dębica, OSP Grabiny, OSP Czarna, policja, ZRM, Straż Ochrony Kolejki

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.