Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

PRACA. Zgłoś się na radnego!

„Gratuluję Wszystkim, którzy już odpowiedzieli i chcą wspólnie działać dla Dębicy – OdNowa Miasta Otwartego. Można się jeszcze zgłaszać wysyłając mail na adres: debicamiastootwarte@gmail.com
Zapraszam też do poznania PROGRAMU dla DĘBICY na www.pawelwolicki.pl ” – napisał dziś na swoim profilu na FB kandydat na burmistrza Dębicy Paweł Wolicki.

Paweł Wolicki przedstawił szczegółowe warunki i atuty pracy radnego. Można się z nimi zapoznać pod tym linkiem:
UWAGA PRACA! Poszukiwani kandydaci do pracy jako radni w Radzie Miejskiej w Dębicy – Ziemia Dębicka (ziemiadebicka.pl)

Materiał Wyborczy KWW Dębica Miasto Otwarte

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.