Previous
Next
Previous
Next

Już po raz dwunasty w Pustkowie-Osiedlu odbędzie się Walentynka dla Jezusa

Już po raz dwunasty w Pustkowie-Osiedlu odbędzie się Walentynka dla Jezusa. Hasłem tegorocznej edycji będzie 'Jesus is the gate’ czyli 'Jezus jest bramą’.
Wydarzenie rozpocznie się pantomimą oraz Mszą świętą w kościele św. Stanisława BM. Dalsza część odbędzie się w hali sportowej przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi.
Tematem przewodnim spotkania będzie wpływ mediów społecznościowych na młode pokolenie.

Gościem specjalnym będzie ks. Sebastian Picur prowadzący popularny kanał na TikToku, na którym opowiada o tematach związanych z wiarą i odpowiada na pytania widzów. Muzycznie zaprezentuje się Gabi Gąsior z zespołem HolyNoiz.
Tradycyjnie spotkanie zakończy adoracja z uwielbieniem.
Spotkanie rozpocznie się w sobotę 10 lutego o godzinie 16:30. Wstęp wolny. Szczegółowy program znajdziecie na rdn.pl

Wydarzenie odbędzie się w sobotę (10.02) o godz. 16:30, wstęp wolny!
Program:
Kościół św. Stanisława BM w Pustkowie-Osiedlu:
16:30 Pantomima
17:00 Eucharystia
Hala sportowa przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
18:30 Koncert
Świadectwo
Adoracja
Zakończenie około godziny 21:00
Źródło: Diecezja Tarnowska

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.