Previous
Next
Previous
Next

UWAGA PRACA! Poszukiwani kandydaci do pracy jako radni w Radzie Miejskiej w Dębicy

Kandydat na burmistrza Dębicy Paweł Wolicki poszukuje kandydatów do pracy w charakterze radnych w Radzie Miejskiej w Dębicy. Zgłosić może się każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 18-lat. Poszukiwane są osoby, które chcą coś zmienić na lepsze.

Paweł Wolicki poszukuje kandydatów do pracy w dębickiej Radzie Miejskiej.

„Oferta nie dotyczy osób które: są Zadowolone z obecnej sytuacji w mieście Dębica (nie przeszkadza im np. to. że ulice w Dębicy nocą są nieoświetlone), lub Nie chcą rozwoju miasta, lub Nie potrzebują nowych miejsc pracy w Dębicy i regionie i lub Wolą narzekać niż działać” – czytamy w ogłoszeniu (pisownia oryginalna). Więcej szczegółów w ogłoszeniu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.