Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Miłość dociera wszędzie” dla Kacpra

Szósta odsłona koncertu charytatywnego „Miłość dociera wszędzie” odbędzie się już 28 lutego br. w Domu Kultury Mors. Tym razem dochód z wydarzenia przeznaczony będzie dla chorującego na adrenoleukodystrofię Kacpra.

Wolontariusze Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Dębicy organizują VI Koncert Charytatywny „Miłość dociera wszędzie”, podczas którego zbierane będą środki dla chorego Kacpra Pluty. Chłopiec od 2017 roku walczy z adrenoleukodystrofią sprzężoną z chromosomem X. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na dalsze leczenie.

Podczas koncertu wystąpią uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoła Tańca „FAME”, Szkoła Tańca i Ruchu „Soul Dance” oraz grupa „PrestoChango” z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Miłosz Skierski, finalista programów: „Szansa na Sukces”, Eurowizja Junior 2021 i The Voice Kids, a także Konrad Dybaś, Mistrz Świata i Mistrz Polski we Freestyler Football. W planach wydarzenia jest również pokaz Dreams MUAY THAI.

Koncert odbędzie się w środę 28 lutego br. o godz. 11:00 w Domu Kultury Mors. Bilety w cenie 25 zł można nabyć w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Grottgera 3 w Dębicy. Można również zakupić cegiełkę z linkiem do transmisji na żywo za 15 zł.

Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.