Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nie żyje Grażyna Kowalska, nauczycielka dębickiego „Mechanika”

25 lutego zmarła Grażyna Kowalska, wieloletni nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy. „Osoba, której ciepła i zrozumienia mógł doświadczyć każdy, kto miał szczęście ją spotkać na swojej drodze. Serdeczne wyrazy współczucia kierujemy do rodziny i najbliższych” – wspominano Zmarłą na FB Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy.

Msza Św. żałobna odbędzie się 28 lutego o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. Ducha Św. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wielopolskiej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.