Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Opowiadania z naszej przeszłości, czyli jak Edward Brzostowski rządził Dębicą

Edward Brzostowski, gdy był burmistrzem,  miał swój niepowtarzalny i specyficzny styl rządzenia miastem. W naszym archiwum znaleźliśmy kilka fotografii wykonanych w 2006 roku,  na których widać Edwarda i podążającego za nim krok za krokiem Zygmunta Żabickiego. Edward „ręcznie”- jak to miał w zwyczaju- tłumaczy co i jak ma być zrobione. Zygmunt Żabicki i towarzyszący im pracownik uważnie słuchają „Szefa” i było zrobione tak jak trzeba.

Ech łza się w oku kręci…

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.