Previous
Next
Previous
Next

Paweł Wolicki wystartuje w wyborach na burmistrza Dębicy

Paweł Wolicki zdecydował się na start w wyborach na burmistrza Dębicy. Dziś rano zarejestrował swój komitet wyborczy – o nazwie „Komitet Wyborców Dębica Miasto Otwarte”.

Paweł Wolicki był już burmistrzem Dębicy dwukrotnie. Pierwsza kadencja trwała od 2006-2010, druga od 2010 do 2014. Wcześniej był radnym Rady Miejskiej w Dębicy. Pracował też jako prezes Latoszyna Zdroju.

Urodził się w 1972 roku, jest żonaty, ma trójkę dzieci. Jest absolwentem Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, a maturę zdał w dębickim „Kwiatku”.
-Zdecydowałem się kandydować, bo chciałbym aby Dębica była miastem otwartym, a moim zdaniem obecnie takim nie jest – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją Paweł Wolicki. Dlatego też taką wybrałem nazwę dla swojego komitetu – „Komitet Wyborców Dębica Miasto Otwarte”. Wkrótce przedstawię swój program dla Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.