Previous
Next
Previous
Next

Projekt „Be Active” realizowany przez uczniów II LO w ramach „Zwolnieni z Teorii”

Jesteśmy młodymi ludźmi z II LO w Dębicy, których połączyła miłość do sportu. Już w tamtym toku postanowiliśmy stworzyć projekt Zwolnieni z Teorii o nazwie „Be Active”, obecnie kontynuujemy go działamy pod nazwą „More active”.

Naszym celem jest dzielenie się naszą pasją oraz zachęcanie ludzi do sportu. Chcemy zaangażować zarówno tych młodszych, jak i tych starszych. Na obecnym etapie zorganizowaliśmy już zajęcia ruchowe w przedszkolu, lekcje w szkole, pomagaliśmy przy organizacji turnieju na hali MOSiR, a także na bieżąco dodajemy wywiady ze sportowcami z naszego kręgu, o których mało się mówi, a odnoszą duże sukcesy. Mimo tego, że jest dużo akcji promujących sport, w dalszym ciągu ponad 30% osób deklaruje, że w ogóle nie uprawia sportu. Jesteśmy zmobilizowani, by to zmienić!


Zachęcamy do używania naszego hasztagu #zielonyhantelek oraz zapraszamy na nasze social media, by śledzić nasze zmagania i uczestniczyć w naszym projekcie!

instagram: _more.active_2lodebica
tik tok: more.active
#zielonyhantelek #more.active

źródło: zespół projektu „Be Active”

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.