Previous
Next
Previous
Next

Pijany 39-latek sprawcą kolizji. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie

Uszkodzeniem auta zakończył swoją podróż pijany kierowca. 39-latek, kierując audi, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz kara więzienia oraz wysoka grzywna.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 14 w Straszęcinie. Jak ustalili policjanci debickiej drogówki, 39-letni mężczyzna, mieszkaniec tej samej miejscowości, kierując audi, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 39-latek nie powinien wsiadać za kierownicę, gdyż miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Wkrótce poniesie także odpowiedzialność przed sądem.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.