Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pomóż dzieciom z domu dziecka w rozwoju pasji

Jesteśmy uczennicami z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy i realizujemy projekt „I co dalej? 2.0” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Nasz projekt porusza problem społeczny dotyczący wyborów szkół średnich, studiów czy zawodu, oraz rozwoju pasji i ich wpływu na dokonywane wybory.

Wiedząc jak ogromny wpływ na nasze życie mają nasze zainteresowania chcemy wspomóc finansowo rozwój pasji dzieci z Domu Dziecka „Hanka” i „Jaś” w Dębicy.

Dzieci trenują piłkę nożną, boks, kickboxing oraz grają na gitarze i rozwijają się wokalnie. Jednocześnie poszerzają swoją wiedzę i nadrabiają zaległości uczestnicząc w licznych korepetycjach.

Pomóżmy i w rozwijaniu swoich pasji, aby kochali to, co robią i spełniali swoje marzenia!

Link do zbiórki: pomagam.pl/icodalej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.