Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rozpoczął się protest rolników przy wjeździe na autostradę A4 w Żyrakowie – ZDJĘCIA

Dzisiaj o godz. 10.00 rozpoczął się protest rolników. Rolnicy protestuję m.in. w miejscowościach – Machowa, Pilzno, Parkosz oraz na rondach przy wjazdach na autostradę – Dębica Wschód i Dębica Zachód.

W Żyrakowie, przy autostradzie protestujący zebrali się na parkingu stacji paliwowej i stamtąd wyjechali na drogę prowadzącą z Mielca do Dębicy.

Jak informowała wczoraj w komunikacie policja kierowcom jadącym od Dębicy w kierunku Tarnowa zaleca się podróżowanie przez miejscowości: Gumniska, Braciejowa, Głobikowa, Siedliska Bogusz, Kamienica Dolna, przez Jodłową lub Lubcze. Drugi zalecany objazd to trasa przez Straszęcin, Czarną, Żdżary, Pogórską Wolę w kierunku Tarnowa.

Kolejne utrudnienia będą w rejonie rond przy wjeździe na autostradę w miejscowościach Pustynia i Żyraków. Protest i związana z nim reorganizacja ruchu mają występować pomiędzy godziną 10 – 16.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.