Previous
Next
Previous
Next

Protest rolników 2024 – FOTOREPORTAŻ

Wczoraj, 9 lutego w całej Polsce miał miejsce protest rolników. Rolnicy protestowali także w powiecie dębickim, w Gminie Pilzno, gdzie na drogę 94 z Machowej do Pilzna wyjechało kilkanaście ciągników, które z prędkością średnio kilku kilometrów na godzinę jechały w kierunku centrum Pilzna zatrzymując się na krótko w Parkoszu.

Rolnicy po dotarciu na Rynek w Pilźnie spotkali się z burmistrz Pilzna Ewa Gołębiewską. Za bezproblemowe wydanie zezwoleń na protest burmistrz Pilzna podziękował jeden z organizatorów protestu Kamil Michoń : „W imieniu rolników serdecznie dziękuję, Pani burmistrz za bezproblemowe wydanie odpowiednich zezwoleń, oraz wzorową współpracę Policji”.
Fot. UM Pilzno/ Krzysztof Kosowski

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.