Previous
Next
Previous
Next

Uwaga! Wisłoka przekroczyła stan ostrzegawczy!

Wisłoka w Dębicy, obok mostu na ulicy Kościuszki zbilża się do stanu ostrzegawczego. W Skurowej woda podniosła się powyżej tego poziomu już blisko o metr. Groźnie zaczyna być również na dopływach. Woda wzbiera w Grabiniance, Wielopolce oraz Gogołówce.

Wisłoka zaczyna być groźna również w rejonie Jasła, gdzie stany ostrzegawcze są przekroczone o kilkadziesiąt centymetrów. Systematycznie przybywa wody w rzecze Gogołówce, Grabiniance oraz Wielopolce.

Przekroczenie stanów ostrzegawczych na razie nie wiąże się z wielkim zagrożeniem. Woda najczęściej mieści się w korycie i ewentualnie zalewa nadbrzeżne łąki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.