Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W niedzielę rozpoczną się działania Truck & Bus

W dniu 25 lutego 2024 r. Policja przeprowadzi działania pn. „TRUCK & BUS”, koordynowane przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL.

Akcja kontrolno – prewencyjna ma charakter międzynarodowy, co oznacza, że kontroli możemy spodziewać się również w wielu innych krajach.
Mają one na celu ujawnienie
i eliminowanie naruszeń obowiązków lub warunków przewozu drogowego rzeczy i osób.

W ramach działań policjanci w szczególności skontrolują:
– stan techniczny i wyposażenie pojazdów oraz sposób mocowania ładunków,
– „czas pracy” kierowców,
– sposób przewożenia osób i rzeczy.
Choć nadrzędnym celem działań jest ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu osób i rzeczy, funkcjonariusze będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Pamiętajmy!
Partnerstwo na drodze, stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, prowadzi do zwiększenia także naszego bezpieczeństwa.
BRD KGP / bs /
foto ZP KWP Gorzów Wlkp.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.