Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jechał sobie zygzakiem autostradą

Zgłoszenie podejrzenia pijanego kierującego zasygnalizowali kierowcy poruszający się autostradą A4 w kierunku Rzeszowa, którzy widzieli fiata na śląskich numerach rejestracyjnych, którego kierowca nie potrafił utrzymać prostolinijnego kierunku ruchu. Kierowca trzeźwy został zatrzymany i ukarany przez policjantów mandatem karnym.

W ubiegłym tygodniu kierowcy, którzy poruszali się w kierunku Rzeszowa autostrada A4 zgłosili do Dyżurnego KMP w Tarnowie, że kierowca fiata na śląskich numerach rejestracyjnych blokuje lewy pas ruchu, do tego jego jazda wskazuje jakby jechał po wpływem alkoholu. Nie potrafił utrzymać jazdy na wprost. Wszystko działo się w rejonie 498 kilometra autostrady A4 w kierunku wschodnim. Kilka minut później jeden z kierowców powiadomił, że kierowca fiata zatrzymał się na pasie awaryjnym na 501 kilometrze.

Gdy na miejsce dojechali policjanci tarnowskiego ruchu drogowego zastali zatrzymane dwa pojazdy na pasie awaryjnym. Pierwszy z nich to fiat na śląskich numerach rejestracyjnych, a drugi to samochód świadka nieprawidłowych zachowań na drodze. Z jego relacji wynikało, że kierowca fiata blokował lewy pas ruchu, a dodatkowo jechał zygzakiem zjeżdżając raz na prawy, raz na lewy pas ruchu bez wyraźnych powodów takich manewrów. Kierowcą fiata okazał się 63-letni obywatel Ukrainy, który był trzeźwy i przyznał się do naruszeń, a policjanci ukarali go mandatem karnym za nie stosowanie się do obowiązku jazdy prawym pasem ruchu.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.