Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Weekend wspomnień. Istniały w Dębicy jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Dziś te budynki możemy zobaczyć już tylko na fotografiach

Nie wiemy dokładnie kiedy z krajobrazu Dębicy zniknął uwieczniony na pierwszej fotografii dom, ale najprawdopodobniej nie istnieje już od co najmniej kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu lat. Fotografia została wykonana w roku 1983 i jak widać dom nie był w najlepszym stanie. Codziennie mijały go setki dzieciaków podążających do jednej z dębickich szkół.

Weekend wspomnień. Takiej Dębicy już nie zobaczycie ! Miasto sprzed ponad 40 lat w kolorze ! – Ziemia Dębicka (ziemiadebicka.pl)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.