Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Weekend wspomnień. Takiej Dębicy już nie zobaczycie ! Miasto sprzed ponad 40 lat w kolorze !

Budynek na zdjęciu głównym znany jest chyba wszystkim dębiczanom i bardzo wielu mieszkańcom ziemi dębickiej którzy z pewnością przez lata mijali go zmierzając do innego jeszcze bardziej znanego budynku. Prezentowane fotografie pochodzą z lat 80. XX wieku i są publikowane po raz pierwszy.

W oryginale wszystkie były w wersji czarno-białe i nie najlepszym stanie. Kilku budynków które pokazujemy najprawdopodobniej już nie ma. Inne nadal stoją chociaż w kilku przypadkach wyglądają już zupełnie inaczej. Tak jak obiecaliśmy publikujemy piątą część serii zdjęć archiwalnych Dębicy z lat 80. XX. Rozpoznajecie co to za budynki i gdzie się znajdują ?
Zapraszamy do dyskusji na naszym profilu na FB

Więcej archiwalnych zdjęć Dębicy sprzed 40 lat zobaczysz pod poniższym linkiem:
Weekend wspomnień. Tak wyglądała Dębica 40 i 50 lat temu ! Pamiętacie stary szpital ? – Ziemia Dębicka (ziemiadebicka.pl)

https://www.facebook.com/groups/debica.handel.nieruchomosci/permalink/1314936045862953/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.