Previous
Next
Previous
Next

Weekend wspomnień. Tak wyglądała Dębica 40 i 50 lat temu ! Pamiętacie stary szpital ?

W ostatnich dniach udało się nam dotrzeć do unikalnych, dotychczas nie publikowanych zdjęć Dębicy z lat 70. i 80 XX. Zapraszamy na sentymentalną podróż po mieście nad Wisłoką. Czy pamiętacie te budynki i miejsca w takiej wersji ? Zapraszamy do dyskusji na naszym profilu na FB.

Retusz i koloryzacja zdjęć ziemiadebicka.pl

Dyskusja na FB SD

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.