Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Adam Kostrząb burmistrzem Jasła

38-letni Adam Kostrząb, od 2016 roku zastępca burmistrza Brzostku został wybrany nowym burmistrzem Jasła. Adam Kostrząb otrzymał 8466 głosów (78%), Wojciech Zając 2416 (22%).

Adam Kostrząb wystartował w wyborach jako lider nowo zawiązanego Komitetu Wyborczego Wyborców ODNOWA i w pierwszej turze otrzymał 48,15 % głosów. Przed objęciem funkcji zastępcy burmistrza w Brzostku pracował jako inspektor w jasielskim starostwie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.