Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uczniowski Piknik Ekologiczny już za nami

18 kwietnia w Zespole Szkół w Podgrodziu odbył się Uczniowski Piknik Ekologiczny. W ramach wydarzenia dzieci wzięły udział w ekologicznych warsztatach tworzenia bomb nasiennych, soli do kąpieli, malowanie bawełnianych toreb, eko-biżuterii, eko-herbat, eko-medalionów, eko-breloków, eko-magnesów oraz wykazać się dużą wiedzą w ekologicznym kole fortuny.

Zadanie pn. UCZNIOWSKI PIKNIK EKOLOGICZNY w Zespole Szkół w Podgrodziu zrealizowano w ramach “Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej część 2) Fundusz Ekologii finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony i Środowiska Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.