Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gmina Żyraków: Marek Rączka zdecydowanie zwycięża po raz czwarty wybory na wójta

Według naszych nieoficjalnych danych dotychczasowy wójt Marek Rączka zdobył 58,73 % głosów (3283 głosy). Robert Moskal uzyskał 41,27 % (2307).

To są wciąż dane nieoficjalne i ostateczne wyniki mogą się jeszcze zmienić, ale zwycięstwo Marka Rączki wydaje się być pewne. Tym samym po raz czwarty wygrywa on wybory na stanowisko wójta w Gminie Żyraków.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.