Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mateusz Kutrzeba: Dziękuję wszystkim którzy poszli do wyborów. Zaczynamy pracę i działamy pełną parą !

Według nieoficjalnych jeszcze wyników II tury wyborów samorządowych na Burmistrza Miasta Dębicy Mateusz Kutrzeba otrzymał (dane z 20 na 24 komisje) 59,51 % poparcia (7162 głosów), natomiast jego kontrkandydat Grzegorz Krycki 40,49 % (4872 głosów).

„Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy poszli do wyborów. Teraz chwila odpoczynku i 7 maja mamy zaprzysiężenie. Zaczynamy pracę, rozmowy i działamy pełną parą. W najbliższym czasie musimy wybrać przewodniczącego Rady Miejskiej” – powiedział w rozmowie z redakcją portalu ziemiadebicka.pl Mateusz Kutrzeba.Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.