Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Niezwykły talent Julii Pocicy. Zobaczcie jej pracę

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, Julia Pocica z klasy 1 d została laureatką III Ogólnopolskiego Konkursu Językowo- Plastycznego DACHL MÄRCHEN zajmując pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych!

Julia przygotowała niesamowitą pracę, która urzekła jury i wszystkich widzów.
„Ogromne gratulacje Julia, mamy nadzieję że to tylko jedna z wielu twoich prac, które będziemy mogli podziwiać. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i dziękujemy za reprezentowanie szkoły” – pisze szkoła na woim profilu FB.

Organizatorami konkursu są Willy-Brandt- Schule Warschau, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Warszawa oraz Szkoła Podstawowa nr 354 w Warszawie, a patronat honorowy sprawuje Agata Kornhauser-Duda.
Źródło: I LO w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.