Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pędził przez Żdżary z prędkością 152 km/h

27-letni kierowca mercedesa zlekceważył obowiązujące przepisy i przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 102 km/h. Mężczyzna, jechał przez Żdżary z prędkością 152 km/h. Mieszkaniec Pilzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.

Wczoraj, około godz. 17 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Mężczyzna, jechał przez miejscowość Żdżary z prędkością 152 km/h. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Okazało się, że samochodem kierował 27-letni mieszkaniec Pilzna.

Za popełnione wykroczenie, mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.