Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Włamanie do sklepu ogrodniczego. Policjanci ustalili sprawcę i odzyskali skradzione rzeczy

Policjanci z dębickiego wydziału kryminalnego, wspólnie z funkcjonariuszami z Pilzna, ustalili sprawcę włamania do sklepu ogrodniczego w Pilznie. 43-latek ukradł pieniądze, alkohol oraz telefon komórkowy. Kryminalni odzyskali skradzione rzeczy. Za popełnione przestępstwo, mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do włamania i kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę. Złodziej ze sklepu ogrodniczego wyniósł kasetkę z pieniędzmi, alkohol oraz telefon komórkowy. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą szybko ustalili sprawcę kradzieży. Kilka godzin później policjanci zatrzymali na jednej z posesji w Pilznie 43-latka. Mężczyzna przyznał się do włamania, a podczas przeszukania posesji na której przebywał, ujawniono skradzione rzeczy. Wartość skradzionego mienia poszkodowany wycenił na ponad 10 tys. zł.

43-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Za kradzież cudzej rzeczy grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.