Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zmiany w komunikacji na majówkę

MKS Dębica informuje o zmianach w transporcie zbiorowym na liniach miejskich w długie majowe weekendy. Czasowe zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej będą w dniach 1-3 maja, a także w długi weekend związany ze świętem Bożego Ciała, 30-31 maja 2024 r.

1, 3 i 30 maja miejskie autobusy kursować będą zgonie ze świątecznym rozkład jazdy z wyłączeniem kursów oznaczonych symbolem ”1”.

Wyłączenia dotyczą linii Nr 1, 7 i 8. Kursy linii Nr 7 realizowane do zakładu Hutchinson w Zawadzenie będą realizowane zgodnie z potrzebami pracowników zakładu.

2 i 31 maja autobusy będą kursowały zgodnie z roboczym wakacyjnym/feryjnym rozkładem jazdy.
Kasa Spółki przy ulicy Sandomierskiej 2 i 31 maja czynna tylko do godziny 15:00.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.