1995. Dni Dębicy i występ zespołu „Mors” – FILM

Nagranie trwa ponad 20 minut i chociaż nie jest najlepszej jakości oddaje klimat imprezy sprzed 28 lat. Dni Dębicy 1995. Na scenie zespół Mors w składzie: Jerzy Obrocki – perkusja, Janusz Sozański – gitara solowa, Zdzisław Mala – gitara basowa, Henek Mala – instrumenty perkusyjne, Roman Ryba – wokal, Zenon Piękoś – instrumenty klawiszowe.

Zespół „Mors” działał w Dębicy w latach 1979-2009. Występował na imprezach sylwestrowych, studniówkach, dancingach i innych okolicznościowych imprezach. Muzycy grali także koncerty poza Dębicą. Kto rozpoznaje jakie piosenki wykonał zespół „Mors” ?

Zdjęcia z archiwum rodzinnego Państwa Piękosiów. Bardzo dziękujemy za udostępnienie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.