4 000 złotych mandatu dla 20-latka który pędził 114 km/h w terenie zabudowanym

W Brzostku policjanci ruchu drogowego zatrzymali 20-letniego kierowcę seata, który przy ograniczeniu do 50 km/h, pędził z prędkością 114 km/h. Za popełnione wykroczenie mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał wysoki mandat i punkty karne.

Wczoraj po godz. 17, w Brzostku, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego seata. 20-letni mężczyzna, znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością z 114 km/h. Kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 64 km/h.

Za popełnione wykroczenie, 20-letni mieszkaniec miejscowości Brzyska, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 4 000 złotych i 14 punktami karnymi. Młody mężczyzna, podczas swojej krótkiej kariery kierowcy uzbierał do tej pory łącznie 39 punktów karnych na swoim koncie.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.