Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębica uczciła 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja- FOTOROEPORTAŻ

Kombatanci, służby mundurowe, osoby duchowne, parlamentarzyści, samorządowcy, rodziny z dziećmi i przedstawiciele różnych środowisk przeszli w barwnym pochodzie, który pomaszerował ulicami Dębicy z Rynku do kościoła pw. Św. Jadwigi.

Uczestnicy uroczystego wydarzenia, prowadzeni przez mażoretki i Miejską Orkiestrę Dętą świętowali dziś w ten sposób 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Nie brakowało radosnych symboli narodowych: biało-czerwonych chorągiewek, kotylionów i wiatraczków, które zebranym rozdawali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Wł. Jagiełły. Po mszy św. w intencji Ojczyzny, delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod figurą Matki Boskiej Niepokalanej na placu Gryfitów w Dębicy.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.