Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na dębicki Rynek wracają Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła

Pierwsze w tym roku Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci” odbędą się 18 maja na dębickim RynkuKolejne wydarzenia w tegorocznym cyklu będą miały miejsce w każdą drugą sobotę miesiąca w okresie do października br.

Już niebawem miłośnicy lokalnych wyrobów i rzemiosła będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu miasta. Po zimowej przerwie, 18 maja ruszają Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci”.

Wydarzenie przyciąga lokalnych mieszkańców oraz licznych gości. Tradycyjnie, na jarmarkach pojawią się stoiska oferujące swojskie pieczywo, produkty z mleka owczego i koziego, miody i zioła, które kuszą smakiem, ale również przenoszą do czasów, gdy takie produkty były sercem życia codziennego.

Dla pasjonatów historii i antyków to doskonała okazja do poszukiwania wyjątkowych skarbów minionych lat. Stoiska obfitować będą w monety, książki, zegary, kartki pocztowe, porcelanę i ręcznie wykonaną biżuterię, a także zabawki, które nie tylko przywołują wspomnienia, ale także stanowią unikalne elementy kolekcjonerskie.

Wszystkich, którzy kochają autentyczność i chcą odnaleźć wyjątkowe pamiątki, serdecznie zapraszamy na tegoroczne Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicką Giełdę Staroci”. Pierwsze wydarzenie tego roku odbędzie się 18 maja na dębickim Rynku, w godz. od 8:00 do 13:00. Kolejne spotkania odbywać się będą w każdą drugą sobotę miesiąca, do października.

Rezerwacji miejsc należy dokonywać u organizatora:

Biuro Współpracy z Przedsiębiorcami Urzędu Miejskiego w Dębicy
tel.: (14) 683-82-12 lub (14) 683-82-11
e-mail: jarmarki@umdebica.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.