DNI DĘBICY 2024 – Dzień I – FOTOREPORTAŻ

Koncertów Mobilnej Filharmonii, rockowej formacji Lorum, zespołu The Postman – Beatlesi z Polkowic oraz gwiazdy tegorocznych Dni Dębicy zespołu Happysad mogli wysłuchać zgromadzeni na stadionie przy ul. Akademickiej podczas pierwszego dnia Dni Dębicy 2024.

Znany z charakterystycznego brzmienia i charyzmatycznych występów na żywo, Happysad wystąpił z dwugodzinnym koncertem w sobotę na Stadionie Miejskim przy ul. Akademickiej. Publiczność miała okazję usłyszeć największe przeboje zespołu, takie jak „Zanim Pójdę”, „Ja do ciebie” i „Noc jak każda inna”.

Fot. UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.