Mirosław Miczek wiceburmistrzem Pilzna

W dniu dzisiejszym Burmistrz Pilzna Tadeusz Pieczonka podjął decyzję dotyczącą wyboru swojego zastępcy! Nowym Wiceburmistrzem Pilzna będzie Mirosław Miczek. Swoją stanowisko obejmie już jutro.


Mirosław Miczek ma 38 lat, pochodzi i mieszka w Łękach Dolnych. Jest mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Z wykształcenia ekonomista. Ukończył studia w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie o specjalizacji rachunkowość i zarządzanie finansami. Zawodowo zajmuje się rolnictwem. 
Jest doświadczonym samorządowcem i działaczem społecznym. Od 2018 roku jest Sołtysem Łęk Dolnych oraz Radnym Rady Miejskiej w Pilźnie. W tegorocznych wyborach również otrzymał mandat Radnego. Od 2016 roku pełni funkcję członka zarządu @OSP KSRG Łęki Dolne (w latach 2016-2018 Prezes Zarządu). Znany ze swej skuteczności i wyjątkowej umiejętności organizacji pracy czego niejednokrotnie dowiódł. 


Co o swoim zastępcy mówi Burmistrz Pilzna Tadeusz Pieczonka?
– Mirek,  mimo młodego wieku, jest człowiekiem bardzo odpowiedzialnym i zdeterminowanym w dążeniu do celu, który wiele oczekuje od samego siebie i w swoich działaniach wysoko „zawiesza poprzeczkę”. Cenię go za wiarygodność, uczciwość, otwartość na dialog, a przede wszystkim wysokie standardy etyczne. Jestem przekonany, że powierzając mu funkcję Wiceburmistrza zyskam nie tylko lojalnego współpracownika, ale również doskonałego profesjonalistę, z którym będziemy tworzyć zgrany duet.
Źródło: Gmina PIlzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.