Majówka w Pustyni

Już 25 maja wraz z KGW „Oaza” zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Dębica na Majówkę Świętojańską, która odbędzie się na obiektach MULKS w Pustyni.

Na ten dzień zaplanowano liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Będzie dmuchany plac zabaw, plecenie wianków, kącik kwiatowy i strefa gastronomiczna, o której przygotowanie zadba KGW „Oaza” z Pustyni. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w zabawach z animatorami oraz w zajęciach zumby. Na scenie wystąpią przedszkolaki i uczniowie z Zespołu Szkół w Pustyni oraz zespół wokalny Łączy Nas Talent. Na uczestników czekają też konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji.

Oprócz zabawy zachęcamy również do skorzystania z punktu dawcy DKMS, w którym można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. 

Nie zabraknie również rozgrywek sportowych. O godz. 18:00 odbędzie się międzypokoleniowy mecz sąsiedzki. O 20:00 organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną z DJ.

Początek imprezy o godz. 16:00. Wstęp wolny.
Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.