Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nowa przewodnicząca Rady Gminy Dębica

Dzisiaj podczas I sesji Rady Gminy Dębica po zaprzysiężeniu radnych przystąpiono do wyboru przewodniczącego Rady Gminy Dębica.

Zgłoszonych zostało dwóch kandydatów: Agata Wiater (Nasza Gmina Dębica) oraz Adam Świętoń (PiS). W tajnym głosowaniu Agata Wiater uzyskała 13 głosów za, natomiast Adam Świętoń 8 głosów za. Nową przewodniczącą Rady Gminy Dębica została wybrana Agata Wiater.


Agata Wiater – radna Gminy Dębica kadencji 2014 – 2018 oraz 2018/2023, przewodnicząca Komisji Infrastruktury w latach 2018/2024, sołtys sołectwa Nagawczyna 2018/2024, koordynator Centrum Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica, lider nieformalnej grupy Razem dla Nagawczyny, realizator projektów społecznych, wolontariusz, działacz. Zawodowo nauczyciel pedagog w Publicznej Szkole Podstawowej w Nagawczynie z 25-letnim stażem.

Agata Wiater/fot. FB Agata Wiater

Podczas posiedzenia wybrano też wiceprzewodniczących Rady Gminy którymi zostali : Bernadetta Ciszek i Grzegorz Pietrzyk.


Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.