Powiatowe obchody Dnia Strażaka – FOTOREPORTAŻ

Na placu przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy odbył się uroczysty apel z okazji powołania Komendanta Powiatowego PSP st. bryg. Pawła Szkoły oraz powiatowych obchodów Dnia Strażaka.

Brygadier Paweł Szkoła służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 1997 roku jako podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej (obecnie Akademia Pożarnicza) w Warszawie. Szkołę oficerską ukończył w 2001 roku. Pełnił służbę w PSP w Wałbrzychu, Komendzie Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie, Komendzie Miejskiej PSP w Rzeszowie, PSP w Ropczycach jako Zastępca Komendanta,

Odznaczony m.in. Brązowym Medalem za Długoletnia Służbę, Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, Brązowym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju, Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.