Region. Na podwójnym gazie driftował BMW

Kierujący bmw, celowo wprowadził auto w poślizg i wjechał do rowu. Mężczyzna poszedł szukać pomocy w wyciągnięciu samochodu i kiedy wrócił czekali na niego policjanci. 41-latek był pijany. W organizmie miał ponad dwa promile. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godz. 2, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Ropczycach, kierujący bmw na jednej z ulic, celowo wprowadzał samochód w poślizg, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Na miejscu interweniował policyjny patrol. W przydrożnym rowie policjanci zauważyli bmw, a przy nim kobietę, która oświadczyła, że jeden z jej członków rodziny kierował tym autem. Mężczyzna miał do niej zadzwonić i poinformować, że wjechał do rowu i chciał, aby przyszła na miejsce, a on w tym czasie, pójdzie szukać pomocy, w wyciągnięciu samochodu.

W trakcie interwencji, na miejsce przyszedł mężczyzna, który kierował bmw. Był to 41-letni mieszkaniec naszego powiatu. W rozmowie z policjantami przyznał, że jechał samochodem i stracił nad nim panowanie, co skutkowało tym, że wjechał do rowu. Od mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. Funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości. Mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

41-latek stracił prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Apelujemy o ostrożną jazdę i nie wsiadanie za kierownicę samochodu po alkoholu. Trzeźwość i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, to gwarancja bezpiecznej podróży.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.