Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rozpoczęła się I sesja Rady Powiatu Dębickiego VII kadencji (2024-2029). Radni wybrali przewodniczącego Rady Powiatu

Dzisiaj, 6 maja o godz. 10.00 w Sali Sesyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Dębicy rozpoczęła się I sesja Rady Powiatu Dębickiego VII kadencji.

Po otwarciu radni złożyli ślubowanie i wybrana została komisja skrutacyjna w której skład weszli: Robert Mazur, Mateusz Domaradzki i Krzysztof Krawiec. Na przewodniczącego Rady Powiatu Dębickiego nowej kadencji został zgłoszony jako jedyny kandydat Michał Maziarka, przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego minionej kadencji (2018-2024). Michał Maziarka w głosowaniu uzyskał 24 głosy za i 1 wstrzymujący i został wybrany Przewodniczącym Rady Powiatu Dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.