Strażacy z Jaźwin włączeni do systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego

„Bardzo miło nam poinformować, że decyzją Wojewody Podkarpackiego, nasza jednostka została wpisana do rejestru jednostek współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne. Jest to system, który utworzony został w celu realizacji zadań państwa polegających na zapewnieniu pomocy każdej osobie, znajdującej się w stanie nagłego zagrożenia życia lub zdrowia. Oznacza to, że w razie potrzeby możemy być dysponowani do działań jako wsparcie dla Zespołu Ratownictwa Medycznego lub gdy nie ma wolnego zespołu, w jego zastępstwie. Jest to kolejny, ważny etap w rozwoju naszej jednostki, ale także ogromne wyzwanie” piszą na swoim profilu FB strażacy z OSP Jaźwiny.
Wszystkim którzy przyczynili się do tego ważnego wydarzenia w życiu jednostki Ziemia Dębicka składa serdeczne gratulacje.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.